Facebook

O nas

Nieruchomości wakacyjne w Hiszpanii

         Nasza firma powstała z myślą o ludziach, którzy chcieliby znaleźć swoje miejsce do życia, do spędzania wakacji lub inwestycji w najbardziej dla siebie odpowiednim miejscu : w Hiszpanii. Oferujemy przede wszystkim swoją wiedzę, doświadczenie i wielką  pasję do tego kraju a naszym głównym celem jest Państwa satysfakcja z zakupu.

        Wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości w Hiszpanii ukierunkowało nas w stronę wyboru dwóch najcieplejszych i najpiękniejszych miejsc w tym kraju. Jeśli chcą Państwo wybrać nieruchomość na lądzie to jest to Costa del Sol z przepiękną Marbellą, natomiast jeśli chodzi o najcieplejsze miejsce w Europie , gdzie zawsze jest lato i woda w oceanie nie spada poniżej 20 stopni  to zapraszamy na Teneryfę.

          Nasz zespół to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości i finansów w Hiszpanii .Oferujemy cały wachlarz usług związanych z zakupem nieruchomości, od wyjazdów w celach rozpoznania rynku , poprzez znalezienie najlepszej oferty, pośrednictwo kredytowe, doradztwo inwestycyjne, aranżacja bądź remont nieruchomości , obsługę prawną, tłumaczenia dokumentów, wynajem zakupionej nieruchomości .

          Espanola powstała przede wszystkim z pasji do Hiszpanii. W obecnej sytuacji na rynku jest to najlepszy moment by zakupić tu dom lub apartament i aby ten kraj mógł zostać również Państwa drugim domem. Wielu klientów już po pierwszym pobycie czuje się jak u siebie. Najbardziej nas satysfakcjonuje radość i zadowolenie klienta z zakupu nieruchomości, wtedy jest to miarą naszych starań i pracy.

 

Zapraszamy do kontaktu i korzystania z naszych usług

O nas

Adresy biur

Teneryfa

Avenida Austria 46
38660 Adeje
grabskimaciej@gmail.com

Costa del Sol

Avenida del Lido 6,
29620 Torremolinos
grabskimaciej@gmail.com

Białystok

ul. Świętojańska 15
15-277 Białystok
grabskimaciej@gmail.com